Poznań, ul. Chełmońskiego 22/2

tel./fax 61 865-82-25

« Powrót do listy nieruchomości
Poznań budynek, z potencjałemi, ładna okolica

Obiekty na sprzedaż - Poznań/Umultowo/

(Nr oferty: 38/4159/OOS)
Lokalizacja
Cena
1 450 000
Powierzchnia
700
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medyczne
Rodzaj budynku
Willa
Cena za m2
2 071,43
Dostępne od
2 015
Powierzchnia działki
2 946
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Teren ogrodzony
Stan budynku
Do adaptacji
Rok budowy
1990
Woda
Ciepła woda
Bojler
Prąd
Gaz
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Oświetlenie
Odl. od centrum miasta [km]
15
Komunikacja
Autobus
Liczba budynków
2
Materiał
Inne
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
1
Wysokość pomieszczeń (cm)
250
Internet
Telefon
Powierzchnia ogrodu
2 800
Taras
Basen
Sauna
Piwnica
Liczba miejsc park.
10
Pow. grunt.
1
Obsługa ciężarówek
Cena
1
Powierzchnia
1
Przeznaczenie (lokal)
2
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne
Minimalny moduł (m2)
Willa
Wszystkie cechy nieruchomości »

Opis nieruchomości

Nieruchomość pod inwestycje Radojewo - Poznań Malownicza działka z nieruchomością pod inwestycje, położona w atrakcyjnym miejscu, na północnej granicy Poznania,w dzielnicy Radojewo.
W sąsiedztwie znajduje się park oraz pola uprawne, które stanowią przepiękną panoramę,w wokół panuje cisza i spokój. W okolicy rozwijają się małe osiedla willowe( Osiedle Lubczykowa Góra,Nowa wieś Dolna, Nowa wieś Górna) które stanowią "sypialnię" zamożnych mieszkańców Poznania. Mówi się,że jest to jedna z ostatnich dostępnych działek w Poznaniu z takimi walorami, które łączą w sobie wartości sielankowej wiejskiej atmosfery z miejskimi możliwościami i potencjałem.
Na działce ( ok 3000m2) znajdują się dwa budynki mieszkalne( łącznie ok 700m2) z dużym ogrodem otoczonym iglastym starodrzewem oraz dwoma basenami, w tym jeden kryty.Obecna zabudowa , ze wszystkimi swoimi atutami(charakterem,konstrukcją i położeniem) idealnie nadaje się pod restrukturyzację. Jej potencjał najlepiej wykorzystać tworząc takie inwestycje jak: klinika plastyczna, SPA, klub fitness, restauracja, gustowny dom weselny,siedzibę firmy, centrum konferencyjne,hotel, apartamenty,rezydencja seniorów i wiele innych według zamysłów inwestora. Również można połączyć kilka wcześniej wymienionych pomysłów, np. SPA + klub fitness+restauracja lub hotel+restauracja lub inne
Główne zalety do konkretnych podejmowanych przedsięwzięć : Klinka plastyczna
--perspektywa stworzenia domowej atmosfery, w której klienci szybko i spokojnie wracają do zdrowia.Zaplecze w postaci indywidualnych budynków daje możliwość oddzielenia kliniki od części mieszkalnej i zachowania równowagi między nimi. SPA/HOTEL/APARTAMENTY - baseny, sauna, piękny ogród ogromny taras sprawiają, że chce się tu być i wypoczywać
CENTRUM KONFERENCYJNE/SIEDZIBA FIRMY - duże przestrzenie do zagospodarowania oraz gotowa infrastruktura: światłowód, parking, miejsce do relaksu, czyste powietrze wzmocnią nastroje pracowników, a co za tym idzie, wzrost efektywności. REZYDENCJA SENIORÓW - przepiękna cicha okolica z zapleczem medycznym i krytym basenem sprawią idealne połączenie, dla zapewnienia harmonii ducha i ciała. -- Są to pierwsze myśli jakie przychodzą, kiedy się spojrzy na tę działkę z perspektywy. Natomiast, gdy już się poczuje sielankowy klimat, jest się pewnym, że to miejsce ma swoją charakterystyczną energię i ogromny potencjał.
OPIS REZYDENCJI I DZIAŁKI --- Rezydencja: powierzchnia całkowita ok. 700m2, składa się z dwóch, dwupiętrowych budynków oraz łącznika. Do budynku wchodzi się po schodach przez duży taras. Będąc już w środku, znajdujemy się w korytarzu, który łączy wszystkie pokoje na tym poziomie. Na wprost wejścia znajduje się kuchnia, a po prawej stronie duży pokój, z którego można wyjść na taras oraz jadalnia. Natomiast po lewej, główna sypialnia, pokój dla młodszego dziecka oraz łazienka. Schodząc poziom niżej wchodzimy do w pół podpiwniczonej części. Tam również łącznikiem jest korytarz w kształcie litery "L". W tej części, od lewej znajdziemy garaż, pokój gościnny, łazienkę, dużą pralnię (która leży idealnie pod kuchnią) z wejściem do pierwszej z dwóch kotłowni (w tej kotłowni znajduje się piec na drewno i węgiel), malutki pokój. Po prawej stronie znajduje się duży pokój oraz biblioteka, z której przechodzi się po schodach do drugiego budynku, mijając" barek" - miejsce spotkań z kominkiem, dla gości oraz z wyjściem na drugi taras. Oba budynki połączone są szklanym łącznikiem. Wchodząc do drugiego budynku znajdujemy się na pierwszym piętrze. Tutaj znajduje się ogromny pokój z kominkiem. Schodząc niżej znajdziemy miejsce do relaksu- kryty basen, sauna, łazienka oraz trzeci taras. Tutaj znajduje się druga kotłownia z piecami na gaz i ropę. Obok tego budynku znajduje się drugi garaż.
KONSTRUKCJA POSIADŁOŚCI jest typu kanadyjskiego-szkieletowa, co pozwala na dowolność łatwość zagospodarowania wewnętrznych przestrzeni, według potrzeby przedsięwzięcia i wizji inwestora.
DZIAŁKA - ok 3000m2, otoczona murem z białej cegły. Na parceli znajdują się dwa budynki centralnie umieszczone. Z przodu działki (ok 1100m2) rosną dorodne drzewa owocowe i iglaste starodrzewie. Przed budynkiem znajduje się letni taras z odkrytym basenem. Z tyłu, za budynkami mieszczą się drzewa owocowe oraz skalniak z iglakami.Przednia część działki jest równa, natomiast od 3/4 długości staje się spadkowa.
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE i obecna zabudowa umożliwiają dalsze inwestycje na jej powierzchni. Dzięki temu jest możliwość dobudowania kolejnych powierzchni i wykorzystanie ich w nowej koncepcji.
INFRASTRUKTURA I MEDIA - działka ok 3000m2 - dom ok 700m2, 10 pokoi, kuchnia, 3,5 łazienki, duża pralnia, basen, sauna, 2 kotłownie, 2 garaże, pomieszczenia gospodarcze, 3 tarasy - media: woda miejska, dwie studnie, szambo, gaz, prąd ++ światłowód -- infrastruktura - ogrzewanie: gazowe, na ropę, na drewno, węgiel, ogrzewanie i filtracja basenu

POLECAM !!!

WARTOŚĆ ZAKUPU DZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI 1.450.000,-zł

Prezentacja i kontakt: Aleksandra Drążkiewicz tel: 601 73 39 79
e-mail: aleksandra@laskowski.com.pl

Lokalizacja nieruchomości

Kontakt z agentem

Aleksandra Drążkiewicz

Tel. 601733979

e-mail: aleksandra@laskowski.com.pl

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
Jesteśmy członkami:

© Copyright 2019 - Nieruchomości Laskowski

Projekt i realizacja: ProEstateSolution

Facebook
Newsletter
Zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o naszych najlepszych ofertach podaj nam swój adres e-mail.